Stovky projektov a spokojných zákazníkov

Referencie

Ohlasy spokojných klientov

Rodina Tankovičová

"Veľmi profesionálny pristup ku klientovi, ústretovosť pri riešení rôznych návrhov v projekte, ochota poradiť na otázky pri riešení problémov v priebehu výstavby. S pánom Pavlíkom sme boli maximálne spokojní a určite by sme ho odporučili každému, kto chce kvalitne vypracovaný projekt, prístup a servis." 

PhDr. Edita B.

"Touto cestou vyjadrujem veľký obdiv a vďaku tímu firmy ACE HOME s.r.o., ktorá mi pomohla uzavrieť výhodnú kúpno-predajnú zmluvu na môj stavebný pozemok, vypracovala mi individuálny projekt rodinného domu na základe mojich požiadaviek spolu s poradenstvom, vybavila mi všetky potrebné potvrdenia a doklady ku stavebnému povoleniu a taktiež veľmi profesionálne dokáže manažovať celú stavbu. Vrelo odporúčam."

Rodina Tadlánkových

"Vďaka ACE HOME sa nám splnil konečne náš veľký sen,malý rodinný domček so záhradkou. Ďakujeme veľmi pekne za 100 percentný servis a veľmi priateľskú a profesionálnu spoluprácu." 

LWN Trade s.r.o.

"S vypracovaním technologického projektu pre výrobno-obchodnú spoločnosť LWN Trade s.r.o. sme boli maximálne spokojní, stretli sme sa s ústretovosťou, ochotou, profesionalitou a snahou vyriešiť všetky problémy, ktoré počas realizácie projektu vznikli. Môžeme ďaľším potencionálnym klientom spoločnosť Ace Home s.r.o. len odporučiť."